In English

Ian Siegal na Warsaw Blues Night! Wygraj zaproszenie na Blues.pl!

opublikowano w dziale Polska

12 listopada w war­szaw­skim klubie Hybrydy War­saw Blues Night będzie świętować pięć­dziesiątą edycję – o tym już Was infor­mowaliśmy. Jak przy­stało na jubile­usz, organizatorzy przy­gotowali dla publicz­no­ści wyjąt­kowy prezent. Gwiaz­dami wieczoru będą arty­ści z pierw­szych stron światowych bluesowych periodyków – Ian Siegal & The Mis­sis­sippi Mud­bloods, czyli jeden z naj­popular­niej­szych dziś brytyj­skich bluesmanów oraz super­grupa, której pod­stawę stanowią bracia Luther i Cody Dic­kin­son z North Mis­sis­sippi All­stars. Dla Siegala będzie to pierw­sza wizyta w Pol­sce. Muzyczny wieczór roz­pocz­nie Lester Kid­son, czyli artysta, który swoim występem zapocząt­kował cykl War­saw Blues Night.

Razem z organizatorami War­saw Blues Night przy­gotowaliśmy dla Facebookowych Fanów Blues​.pl kon­kurs, w którym do wygrania jest jedno podwójne zaproszenie na ten wyjąt­kowy kon­cert! Żeby je zdobyć należy polubić Blues​.pl na Facebooku i odpowiedzieć na pytanie: Jak nazywa się wytwór­nia, która od początku wydaje płyty Iana Siegala?

Odpowiedzi, z hasłem „Kon­kurs” w temacie, prosimy przy­słać na redak­cyjny adres e-​mail blues@​blues.​pl. W tre­ści wiadomo­ści należy podać swoje imię i nazwisko, adres, a także kon­tak­towy numer telefonu. Na Wasze maile czekamy do piątku 9 listopada, do godziny 11:59. Nie­długo potem ogłosimy zwycięzcę losowania.

Opublikowano: 2012-11-05 20:36:33
Źródło: Blues.pl i Warsaw Blues NIght

Ostatnio opublikowane w dziale
© Blues.pl 2000-2019 | Code & design PMK Design