In English

Konkursowy lipiec! Wygraj płytę Maćka Żuka!

opublikowano w dziale Polska

Czter­na­ście akustycz­nych utworów – jak mówi artysta – „dotyczących szeroko pojętych roz­mów z przyjacielem o życiu (…)” złożyło się na wydany przez Sofresh Label album „Have You Ever” młodego twórcy Maćka Żuka. Płytę promują dostępne w ser­wisie YouTube teledyski, których autorem jest sam artysta, a jed­nym z jej patronów medial­nych jest Blues​.pl.

Razem z wytwór­nią Sofresh Label przy­gotowaliśmy dla Naszych Czytel­ników kon­kurs, w którym do wygrania są dwa egzem­plarze albumu „Have You Ever”! Żeby je zdobyć należy polubić Blues​.pl na Facebooku, a potem odpowiedzieć na pytanie: „na jakim instrumen­cie akom­paniuje sobie na krążku Maciek Żuk”?

Odpowiedzi, z hasłem „Kon­kurs – Maciek Żuk” w temacie, prosimy przy­syłać na redak­cyjny adres e-​mail blues@​blues.​pl. W tre­ści wiadomo­ści należy podać swoje imię i nazwisko, adres, a także kon­tak­towy numer telefonu. Na Wasze maile czekamy do wtorku 9 lipca, do godziny 23:59. Nie­długo potem ogłosimy zwycięz­ców losowania i kolejny konkurs!

Opublikowano: 2013-07-04 21:28:23
Źródło: Blues.pl

Ostatnio opublikowane w dziale
© Blues.pl 2000-2019 | Code & design PMK Design