In English

Keb’ Mo’ na Rawa Blues Festival! Wygraj zaproszenie na Blues.pl!

opublikowano w dziale Polska

Już 5 paź­dzier­nika na scenie katowic­kiego Spodka, w ramach 33. edycji Rawa Blues Festival – obok plejady zagranicz­nych gwiazd – wystąpi Keb’ Mo’, trzykrotny laureat nagrody Grammy. Pod­czas jedynego kon­certu w naszym kraju pol­ska publicz­ność będzie miała okazję usłyszeć utwory z naj­now­szej płyty artysty, „The Reflection”.

Razem z organizatorami Rawa Blues Festival przy­gotowaliśmy dla Naszych Czytel­ników kon­kurs, w którym do wygrania są trzy pojedyn­cze zaproszenia do Spodka! Żeby je zdobyć należy polubić Blues​.pl na Facebooku, a potem odpowiedzieć na pytanie: „która z dużych wytwórni płytowych wydała w Pol­sce ostatni album Keba’ Mo’, „The Reflec­tion”? Pod­powiedzią niech będzie archiwum recen­zji Blues​.pl.

Odpowiedzi, z hasłem „Kon­kurs – Rawa Blues Festival” w temacie, prosimy przy­syłać na redak­cyjny adres e-​mail blues@​blues.​pl. W tre­ści wiadomo­ści należy podać swoje imię i nazwisko, adres, a także kon­tak­towy numer telefonu. Na Wasze maile czekamy do czwartku 3 paź­dzier­nika, do godziny 12:00. Nie­długo potem ogłosimy zwycięz­ców losowania!

Opublikowano: 2013-09-28 11:46:03
Źródło: www.rawablues.com

Ostatnio opublikowane w dziale
© Blues.pl 2000-2019 | Code & design PMK Design