In English

Golden State – Lone Star Revue na Warsaw Blues Night! Wygraj zaproszenie na Blues.pl!

opublikowano w dziale Polska

18 listopada w war­szaw­skim klubie Hybrydy, w ramach 52. Edycji War­saw Blues Night, po raz pierw­szy wystąpi w Pol­sce projekt Gol­den State – Lone Star Revue tworzony przez uznanych wykonaw­ców reprezen­tujących Tek­sas i Kalifor­nię: wir­tuoza har­monijki Marka Hum­mela, gitarzystę Lit­tle Char­liego Baty i gitarzystę Anson Fun­der­bur­gha mającego na kon­cie 26 nominacji oraz 7 statuetek Blues Music Awards. Pojawienie się gwiazd na scenie poprzedzi występ akustycz­nej for­macji Wil­lie Mae Unit, w której grają Woj­ciech Ham­kało, Roman Badeń­ski oraz Jędrzej Kubiak.

Razem z organizatorami War­saw Blues Night przy­gotowaliśmy dla Czytel­ników Blues​.pl kon­kurs, w którym do wygrania jest jedno podwójne zaproszenie na ten wyjąt­kowy kon­cert! Żeby je zdobyć należy polubić Blues​.pl na Facebooku i odpowiedzieć na pytanie: „który z muzyków wchodzących w skład Gol­den State – Lone Star Revue, i z jakim zespołem, wystąpił już w Polsce”?

Odpowiedzi, z hasłem „Kon­kurs – War­saw Blues Night” w temacie, prosimy przy­słać na redak­cyjny adres e-​mail blues@​blues.​pl. W tre­ści wiadomo­ści należy podać swoje imię i nazwisko, adres, a także kon­tak­towy numer telefonu. Na Wasze maile czekamy do piątku 15 listopada, do godziny 11:59. Nie­długo potem ogłosimy zwycięzcę losowania.

Opublikowano: 2013-11-12 10:14:54
Źródło: Blues.pl i Warsaw Blues Night

Ostatnio opublikowane w dziale
© Blues.pl 2000-2019 | Code & design PMK Design