In English

Eric Sardinas na Toruń Blues Meeting! Wygraj zaproszenie na Blues.pl.

opublikowano w dziale Polska

Plejada ciekawych pol­skich wykonaw­ców bluesowych i goście z zagranicy, od międzynarodowego składu The Soul Cat­chers Inter­national, po amerykań­skiego gitarzystę slide Eric Sar­dinasa – program tegorocz­nej edycji Toruń Blues Meeting, która 22 i 23 listopada odbędzie się w toruń­skim klubie Od Nowa, wygląda nie­zwykle interesująco.

Razem z organizatorami Toruń Blues Meeting przy­gotowaliśmy dla Czytel­ników Blues​.pl kon­kurs, w którym do wygrania są cztery pojedyn­cze zaproszenia na pierw­szy z festiwalowych dni, w tym kon­cert Erica Sar­dinasa! Żeby je zdobyć należy polubić Blues​.pl na Facebooku i odpowiedzieć na pytanie: „jaki tytuł nosi ostat­nia płyta Erica Sar­dinasa wydana nakładem europej­skiej wytwórni Provogue”?

Odpowiedzi, z hasłem „Kon­kurs – Toruń Blues Meeting” w temacie, prosimy przy­słać na redak­cyjny adres e-​mail blues@​blues.​pl. W tre­ści wiadomo­ści należy podać swoje imię i nazwisko, adres, a także kon­tak­towy numer telefonu. Na Wasze maile czekamy do czwartku 21 listopada, do godziny 23:59. Nie­długo potem ogłosimy zwycięz­ców losowania.

Opublikowano: 2013-11-18 13:39:34
Źródło: Blues.pl i Toruń Blues Meeting

Ostatnio opublikowane w dziale
© Blues.pl 2000-2019 | Code & design PMK Design