In English

Nominowana do Grammy Beth Hart w Warszawie! Wygraj zaproszenie na Blues.pl!

opublikowano w dziale Polska

Silny głos, dynamiczna osobowość sceniczna i wul­kan eks­presji – tak można śmiało określić Beth Hart, która na zaproszenie Agen­cji Koncertowo-​Wydawniczej Delta pojawi się w Pol­sce pod koniec marca żeby zagrać dwa kon­certy. 28 marca artystka wystąpi w MDK Batory w Chorzowie. Dwa dni póź­niej, 30 marca, Hart zagra w war­szaw­skiej Proximie.

Razem z Agen­cją Koncertowo-​Wydawniczą Delta przy­gotowaliśmy dla Czytel­ników Blues​.pl kon­kurs, w którym do wygrania jest jedno podwójne zaproszenie na war­szaw­ski kon­cert Beth Hart! Żeby je zdobyć należy naj­pierw polubić Blues​.pl na Facebooku, a nastep­nie odpowiedzieć na pytanie: „jaki tytuł nosi płyta, za którą bohaterka kon­kursu została nominowana do tegorocz­nej nagrody Grammy”?

Odpowiedzi, z hasłem „Kon­kurs” w temacie, prosimy przy­słać na redak­cyjny adres e-​mail blues@​blues.​pl. W tre­ści wiadomo­ści należy podać swoje imię i nazwisko, adres, a także kon­tak­towy numer telefonu. Na Wasze maile czekamy do nie­dzieli 23 marca, do godziny 23:59. Nie­długo potem ogłosimy zwycięzcę losowania.

Opublikowano: 2014-03-16 06:33:46
Źródło: www.delta.art.pl

Ostatnio opublikowane w dziale
© Blues.pl 2000-2019 | Code & design PMK Design