In English

Jonny Lang w Warszawie! Wygraj zaproszenie na Blues.pl!

opublikowano w dziale Polska

W środę, 9 lipca, w war­szaw­skim klubie Progresja Music Zone, na zaproszenie Agen­cji Tan­gerine, po raz pierw­szy zaprezen­tuje się pol­skiej publicz­no­ści związany obec­nie z wytwór­nią Provogue gitarzysta Jonny Lang. Będzie okazja przyj­rzeć i przy­słuchać się z bliska fenomenowi, który w połowie lat 90. wdarł się prze­bojem na bluesowe sceny jako genialny pięt­nastolatek. Ten sam, którego led­wie kilka lat póź­niej mogliśmy oglądać w nowej wer­sji kul­towej komedii Johna Lan­disa „Blues Brothers 2000” obok takich gwiazd jak BB King czy Eric Clapton.

Razem z Agen­cją Tan­gerine przy­gotowaliśmy dla Czytel­ników Blues​.pl kon­kurs, w którym do wygrania są dwa pojedyn­cze zaproszenia na war­szaw­ski kon­cert! Żeby je zdobyć należy naj­pierw polubić Blues​.pl na Facebooku, a następ­nie odpowiedzieć na pytanie: „Jak nosi tytuł pierw­sza płyta Jonny’ego Langa wydana przez holen­der­ską oficynę Provogue”?

Odpowiedzi, z hasłem „Kon­kurs” w temacie, prosimy przy­słać na redak­cyjny adres e-​mail blues@​blues.​pl. W tre­ści wiadomo­ści należy podać swoje imię i nazwisko, adres, a także kon­tak­towy numer telefonu. Na Wasze maile czekamy do poniedziałku 7 lipca, do godziny 12:00. Nie­długo potem ogłosimy zwycięz­ców losowania.

Opublikowano: 2014-07-02 15:58:10
Źródło: www.tangerinemusic.pl

Ostatnio opublikowane w dziale
© Blues.pl 2000-2019 | Code & design PMK Design