In English

Jubileusz Tipsy Drivers! Wygraj zaproszenie na Blues.pl.

opublikowano w dziale Polska

Dwadzie­ścia lat na bluesowej scenie. Takim jubile­uszem może się poszczycić zespół Tipsy Drivers z Pabianic, który od dwóch dekad raczy melomanów bluesem w klasycz­nym chicagow­skim brzmieniu – często okraszając nim autor­skie, pol­skie tek­sty. 25 paź­dzier­nika w Fabryce Wełny Hotel & Spa Tipsy Drivers świętować będą urodziny. Zespołowi pomogą w tym przyjaciele – Chór Rur, Los Desperados, Szulerzy, Riders i Harp Friends.

Razem z Tipsy Drivers przy­gotowaliśmy dla Naszych Czytel­ników kon­kurs, w którym do wygrania są dwa podwójne zaproszenia na jubile­uszowy kon­cert. Żeby je zdobyć należy polubić Blues​.pl na Facebooku, a potem odpowiedzieć na pytanie: „Na jakim instrumen­cie gra lider zespołu, Jacek Urlik”?

Odpowiedzi, z hasłem „Kon­kurs – Tipsy Drivers” w temacie, prosimy przy­syłać na redak­cyjny adres e-​mail blues@​blues.​pl. W tre­ści wiadomo­ści należy podać swoje imię i nazwisko, adres, a także kontak­towy numer telefonu. Na Wasze maile czekamy tylko do środy 22 paź­dzier­nika, do godziny 15:00. Nie­długo potem ogłosimy zwycięz­ców losowania!

Opublikowano: 2014-10-20 12:45:03
Źródło: Blues.pl i Tipsy Drivers

Ostatnio opublikowane w dziale
© Blues.pl 2000-2019 | Code & design PMK Design