In English

Dr. John w Progresji! Wygraj zaproszenia na Blues.pl!

opublikowano w dziale Polska

Jedna z naj­więk­szych ikon amerykań­skiej popkul­tury i sze­ściokrotny zdobywca nagrody Grammy, Dr. John, pojawi się w Pol­sce na zaproszenia Agen­cji Tan­gerine! Wokalista, pianista i kom­pozytor będący uosobieniem brzmienia Nowego Orleanu zagra 6 listopada w Progresja Music Zone w War­szawie. Będzie to jedyny pol­ski kon­cert muzyka pod­czas trwającej właśnie europej­skiej trasy koncertowej.

Razem z organizatorami kon­certu, Agen­cją Tan­gerine, przy­gotowaliśmy dla Naszych Czytel­ników kon­kurs, w którym do wygrania są dwa podwójne zaproszenia na ten wyjąt­kowy wieczór. Żeby je zdobyć należy polubić Blues​.pl na Facebooku, a potem odpowiedzieć na pytanie: „Z jaką grupą na co dzień związany jest producent nagrodzonej Grammy płyty Dr. Johna, »Loc­ked Down«”?

Odpowiedzi, z hasłem „Kon­kurs – Dr. John” w temacie, prosimy przy­syłać na redak­cyjny adres e-​mail blues@​blues.​pl. W tre­ści wiadomo­ści należy podać swoje imię i nazwisko, adres, a także kon­tak­towy numer telefonu. Na Wasze maile czekamy tylko do poniedziałku 3 listopada, do godziny 12:00. Nie­długo potem ogłosimy zwycięz­ców losowania!

Opublikowano: 2014-10-28 11:31:59
Źródło: Blues.pl i Agencja Tangerine

Ostatnio opublikowane w dziale
© Blues.pl 2000-2019 | Code & design PMK Design