In English

Duke Robillard na Warsaw Blues Night! Wygraj zaproszenie na Blues.pl.

opublikowano w dziale Polska

16 marca, po sied­miolet­niej prze­rwie, na jedynym kon­cer­cie w Pol­sce, wystąpi w war­szaw­skich Hybrydach wir­tuoz swingowo-​bluesowej gitary, Duke Robil­lard z zespołem. Gitarzysta, znany ze współ­pracy z The Legen­dary Blues Band czy The Fabulous Thun­der­birds, miał już okazję grać na War­saw Blues Night w 2008 roku udowad­niając, że jest jed­nym z naj­ciekaw­szych instrumen­talistów gatunku.

Razem z organizatorami War­saw Blues Night, przy­gotowaliśmy dla Naszych Czytel­ników kon­kurs, w którym do wygrania jest jedno podwójne zaproszenia na ten wyjąt­kowy wieczór. Żeby je zdobyć należy polubić Blues​.pl na Facebooku, a potem odpowiedzieć na pytanie: „Jak się nazywa jedna z naj­słyn­niej­szych bluesowych orkiestr świata, założona w 1967 roku przez Duke’a Robil­larda i pianistę Ala Copley’a”?

Odpowiedzi, z hasłem „Kon­kurs – Duke Robil­lard” w temacie, prosimy przy­syłać na redak­cyjny adres e-​mail blues@​blues.​pl. W tre­ści wiadomo­ści należy podać swoje imię i nazwisko, adres, a także kon­tak­towy numer telefonu. Na Wasze maile czekamy do piątku 13 marca, do godziny 12:00. Nie­długo potem ogłosimy zwycięzcę losowania!

Opublikowano: 2015-03-09 20:10:49
Źródło: Blues.pl i Warsaw Blues Night

Ostatnio opublikowane w dziale
© Blues.pl 2000-2019 | Code & design PMK Design