In English

35. Rawa Blues Festival. Wygraj zaproszenia na Blues.pl!

opublikowano w dziale Polska

Do naj­więk­szego bluesowego wydarzenia roku pozostało zaled­wie kilka dni. Już 3 paź­dzier­nika, w katowic­kim Spodku, odbędzie się 35. edycja Rawa Blues Festival. Wśród zagranicz­nych gwiazd imprezy pojawią się gitarowa legenda Elvin Bishop, wokalistka Bet­tye LaVette, a także młodzi gitarzy­ści Jarekus Sin­gleton oraz Sel­wyn Bir­chwood. Wśród pol­skich wykonaw­ców usłyszymy m.in. Irka Dudka i jego Big Ban­dem, ale także Sławka Wierz­chol­skiego & Nocną Zmianę Bluesa, Romka Puchow­skiego, Wielką Łódź czy Boogie Boys. Na festiwalu nie zabrak­nie też waż­nego gościa – imprezę odwiedzi Bruce Iglauer, szef jed­nej z naj­waż­niej­szych bluesowych wytwórni na świecie.

Jakiej? Tego dotyczy kon­kurs, jaki razem z organizatorami Rawa Blues Festival przy­gotowaliśmy dla Naszych Czytel­ników. Do wygrania jest w nim aż pięć pojedyn­czych zaproszeń do Spodka! Żeby je zdobyć należy polubić Blues​.pl na Facebooku, a potem odpowiedzieć na pytanie: „Jak nazywa się chicagow­ska wytwór­nia płytowa, której szefuje Bruce Iglauer”?

Odpowiedzi, z hasłem „Kon­kurs – Rawa Blues Festival” w temacie, prosimy przy­syłać na redak­cyjny adres e-​mail blues@​blues.​pl. W tre­ści wiadomo­ści należy podać swoje imię i nazwisko, adres, a także kon­tak­towy numer telefonu. Na Wasze maile czekamy do czwartku 1 paź­dzier­nika, do godziny 12:00. Nie­długo potem ogłosimy zwycięz­ców losowania!

Opublikowano: 2015-09-28 15:04:01

Ostatnio opublikowane w dziale
© Blues.pl 2000-2019 | Code & design PMK Design