In English

Polski koncert Los Lonely Boys odwołany

opublikowano w dziale Polska

Przez kilkanaście ostatnich dni w przewijanym pasku Blues.pl mogliście oglądać plakat jedynego w Polsce koncertu Los Lonely Boys. Niestety, organizator występu grupy w Warszawie, znana ze znakomitych koncertów Agencja Tangerine, przekazała nam dziś przykrą wiadomość.

Lekarze z Kliniki Głosu w Kolorado zalecili Jojo Garza, basiście zespołu Los Lonely Boys, aby zaprzestał używania głosu, ponieważ stwierdzono u niego zmiany na strunach głosowych. Zespół jest zmuszony do odwołania koncertów do 13 maja, w tym koncertów w USA, Kanadzie i Europie. Ponadto, wydanie nowej płyty zdobywców nagrody Grammy, która miała ukazać się jesienią tego roku nakładem wytwórni Lonely Tone/Playing in Traffic Records, przesunięto na późniejszy termin.

Jak mówi sam Jojo Garza: „Moi laryngolodzy powiedzieli mi, że jeśli nadal chcę śpiewać, muszę natychmiast poddać się terapii. Dzielenie się muzyką z moimi fanami jest dla mnie najważniejsze, więc nie mogę zignorować tego problemu. Ja i moi bracia obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby zrekompensować te koncerty”.

Opublikowano: 2010-04-20 21:23:31
Źródło: www.loslonelyboys.com

Ostatnio opublikowane w dziale
© Blues.pl 2000-2019 | Code & design PMK Design