In English

Wygraj zaproszenie na Rawa Blues Festival!

opublikowano w dziale Polska

Zaczęła się jesień, a wraz z nią gorące odliczanie do tegorocznej edycji Rawa Blues Festival. Edycji szczególnej, bo trzydziestej. Z okazji jubileuszu organizatorzy przygotowali nietypowy program – zaprosili do Katowic gwiazdy zza oceanu, których występy na poprzednich edycjach wywarły na festiwalowych bywalcach największe wrażenie. Tym samym, 9 października w katowickim Spodku wystąpią: James Blood Ulmer i Vernon Reid, Rick Estrin & The Nightcats, a także Nora Jean Bruso. Finałowy set rozpocznie Irek Dudek z materiałem z nowej bluesowej płyty. Wcześniej, na Dużej Scenie, zagrają między innymi Bogdan Szweda z grupą Easy Rider i Marek Makaron Trio.

Wraz z organizatorami Rawa Blues Festival przygotowaliśmy dla Naszych Czytelników konkurs, w którym do wygrania są trzy pojedyncze zaproszenia do Spodka!

Żeby zdobyć konkursowe bilety należy odpowiedzieć na pytanie: jak nazywa się gitarzysta, który liderował formacji The Nightcats, gdy ta odwiedziła Polskę w 2004 roku przy okazji dwudziestej czwartej Rawy Blues? Odpowiedzi, ze słowem „Konkurs” w temacie, prosimy przysłać na redakcyjny adres e-mail blues@blues.pl. W treści wiadomości należy podać swoje imię i nazwisko, adres, a także kontaktowy numer telefonu. Na Wasze maile czekamy do poniedziałku 4 października, do godziny 19:59. Niedługo potem ogłosimy zwycięzcę losowania.

Opublikowano: 2010-09-27 18:54:09
Źródło: Blues.pl i Rawa Blues Festival

Ostatnio opublikowane w dziale
© Blues.pl 2000-2019 | Code & design PMK Design