In English

Wygraj zaproszenie na Jimiway Blues Festival!

opublikowano w dziale Polska

Dwa dni muzyki wypełnione koncertami interesujących polskich wykonawców – od Romka Puchowskiego po Bogdana Szwedę z Easy Rider – i występami dwóch uznanych, amerykańskich gitarzystów, Shermana Robertsona i Joe Louisa Walkera – tak w skrócie rysuje się program tegorocznej edycji Jimiway Blues Festival, który 22 i 23 października odbędzie się w Ostrowie Wielkopolskim.

Razem z organizatorami Jimiway’a, Towarzystwem Adoracji Bluesa i Rocka ’70 i Ostrowskim Centrum Kultury, przygotowaliśmy dla Naszych Czytelników konkurs, w którym do wygrania jest jedno podwójne zaproszenie na oba festiwalowe dni. To gratka nie lada, bo wszystkie bilety się sprzedały i nie można już ich kupić.

Żeby zdobyć konkursowe zaproszenie należy odpowiedzieć na pytanie: jak nazywa się europejska wytwórnia płytowa, która wydała nowy album Joe Louisa Walkera, „On the legendary Rhythm & Blues Cruise”? Odpowiedzi, ze słowem „Konkurs” w temacie, prosimy przysłać na redakcyjny adres e-mail blues@blues.pl. W treści wiadomości należy podać swoje imię i nazwisko, adres, a także kontaktowy numer telefonu. Na Wasze maile czekamy do środy 20 października, do godziny 19:59. Niedługo potem ogłosimy zwycięzcę losowania.

Opublikowano: 2010-10-15 12:16:17
Źródło: Blues.pl i Jimiway Blues Festival

Ostatnio opublikowane w dziale
© Blues.pl 2000-2019 | Code & design PMK Design