In English

Wygraj zaproszenie na Warsaw Blues Night!

opublikowano w dziale Polska

Mocną dawkę chicagowskiego bluesa przewidzieli na 8 listopada organizatorzy Warsaw Blues Night. W warszawskich Hybrydach, w ramach najbliższej edycji imprezy, wystąpi jeden z najbardziej znanych chicagowskich gitarzystów, Dave Specter. Na harmonijce i przy mikrofonie towarzyszyć mu będzie inna znana w Chicago postać, Harmonica Hinds. Wieczór rozpocznie natomiast trio Boogie Boys.

Razem z organizatorami Warsaw Blues Night przygotowaliśmy dla Naszych Czytelników konkurs, w którym do wygrania są dwa podwójne zaproszenia na ten wyjątkowy wieczór! Żeby je zdobyć należy odpowiedzieć na pytanie: jak nazywa się chicagowska wytwórnia płytowa, dla której nagrywał Specter, zanim zdecydował się wydać swój nowy album w oficynie Fret12 Productions?

Odpowiedzi, ze słowem „Konkurs” w temacie, prosimy przysłać na redakcyjny adres e-mail blues@blues.pl. W treści wiadomości należy podać swoje imię i nazwisko, adres, a także kontaktowy numer telefonu. Na Wasze maile czekamy do piątku 5 listopada, do godziny 11:59. Niedługo potem ogłosimy zwycięzców losowania.

Opublikowano: 2010-11-02 14:20:23
Źródło: Blues.pl i Warsaw Blues Night

Ostatnio opublikowane w dziale
© Blues.pl 2000-2019 | Code & design PMK Design