In English

Wygraj bilety na Toruń Blues Meeting!

opublikowano w dziale Polska

Trudno byłoby wyobrazić sobie drugą połowę listopada bez festiwalu Toruń Blues Meeting – na szczęście nie ma takiej konieczności! Dwudziesta pierwsza edycja imprezy, która od lat ściąga miłośników bluesa do toruńskiego klubu „Od Nowa”, odbędzie się 19 i 20 listopada. Gwiazdą festiwalu będzie w tym roku Johnny Winter – jeden z najważniejszych współczesnych gitarzystów, a dla wielu postać wręcz legendarna. Obok Wintera na deskach studenckiego klubu zaprezentują się Elżbieta Mielczarek z zespołem Leszka Windera, Tortilla, Outsider Blues, Los Agentos, Why Ducky?, Marek Wojtowicz oraz akustyczny Bottleneck John ze Szwecji i ET Tumason z Islandii. Nie zabraknie również Dżemu.

Wraz z klubem „Od Nowa” przygotowaliśmy dla Naszych Czytelników konkurs, w którym do wygrania jest aż sześć festiwalowych biletówtrzy na pierwszy i trzy na drugi dzień festiwalu! Żeby zdobyć jedno z tych zaproszeń należy odpowiedzieć na pytanie: jaki tytuł nosi płyta Muddy Watersa, którą w 1977 roku wyprodukował Johnny Winter pokazując dojrzałego bluesmana w najlepszej od lat formie?

Odpowiedzi, ze słowem „Konkurs” w temacie, prosimy przysłać na redakcyjny adres e-mail blues@blues.pl. W treści wiadomości należy podać swoje imię i nazwisko, adres, a także kontaktowy numer telefonu. Na Wasze maile czekamy do poniedziałku 15 listopada, do godziny 23:59. Niedługo potem ogłosimy zwycięzców losowania.

Opublikowano: 2010-11-09 12:38:47
Źródło: Blues.pl i Toruń Blues Meeting

Ostatnio opublikowane w dziale
© Blues.pl 2000-2019 | Code & design PMK Design