In English

Wygraj trzecią
„Antologię Polskiego Bluesa”!

opublikowano w dziale Polska

12 września, czyli na kilka dni przed obchodzonym 16 września Polskim Dniem Bluesa, ma swoją premierę trzecia część ,,Antologii Polskiego  Bluesa”, czyli kolejne pięć płyt malujących obraz tej muzyki w naszym kraju. Tym razem kluczem do powstania zbioru były instrumenty, dzięki czemu w ręce melomanów trafił obszerny przegląd tego, co do zaoferowania mają polscy instrumentaliści. Wśród 95 zebranych w kolekcji utworów znalazły się zarówno współczesne, jak i archiwalne, niepublikowane dotąd nagrania.

Wraz z wytwórnią 4 Ever Music przygotowaliśmy dla Naszych Czytelników konkurs, w którym do wygrania jest jeden egzemplarz nowej ,,Antologii Polskiego Bluesa”. Z okazji Polskiego Dnia Bluesa, zamiast tradycyjnego pytania, zaproszenie do zabawy. Żeby zdobyć konkursowe wydawnictwo należy przygotować i podzielić się z nami listą pięciu swoich ulubionych bluesowych płyt, a także – jak zwykle – mieć szczęście w losowaniu.

Maile z zestawieniami Waszych ulubionych albumów, ze słowem „Konkurs” w temacie, prosimy przysłać na redakcyjny adres e-mail blues@blues.pl. W treści wiadomości należy podać swoje imię i nazwisko, adres, a także kontaktowy numer telefonu. Na Wasze maile czekamy do piątku 16 września, do godziny 12:00. Niedługo potem ogłosimy zwycięzcę losowania.

Swoje typy możecie także publikować na naszym redakcyjnym Facebooku – niech inni zobaczą jakie płyty lubicie!

Opublikowano: 2011-09-12 12:09:22
Źródło: Blues.pl i 4 Ever Music

Ostatnio opublikowane w dziale
© Blues.pl 2000-2019 | Code & design PMK Design