In English

Wygraj zaproszenie na Rawa Blues Festival!

opublikowano w dziale Polska

Kilkunastu polskich wykonawców i cztery amerykańskie gwiazdy – Lil’Ed & The Blues Imperials, Corey Harris, C.J. Chenier, Marcia Ball – przynosi program tegorocznej edycji festiwalu Rawa Blues, który 8 października odbędzie się w Spodku w Katowicach. Trzydziesta pierwsza odsłona festiwalu upłynie pod znakiem jedynego w Europie jubileuszowego koncertu z okazji 40-lecia legendarnej amerykańskiej wytwórni płytowej Alligator Records.

Wraz z organizatorami Rawa Blues Festival przygotowaliśmy dla Naszych Czytelników konkurs, w którym do wygrania jest pięć pojedynczych zaproszeń na ten wyjątkowy koncert! Motywem przewodnim konkursu, w związku ze szczególną okazją, jest jubileusz Alligatora. Żeby zdobyć konkursowe bilety należy odpowiedzieć na pytanie: muzyka jakiego bluesmana stała się powodem, dla którego w 1971 roku Bruce Iglauer – pracujący wówczas w wytwórni Delmark Records Boba Koestera – postanowił nagrać i wydać płytę będącą dziś klasyczną pozycją w katalogu Alligator Records?

Odpowiedzi, ze słowem „Konkurs” w temacie, prosimy przysłać na redakcyjny adres e-mail blues@blues.pl. W treści wiadomości należy podać swoje imię i nazwisko, adres, a także kontaktowy numer telefonu. Na Wasze maile czekamy do czwartku 6 października, do godziny 12:00. Niedługo potem ogłosimy zwycięzców losowania.

Opublikowano: 2011-09-29 10:13:50
Źródło: Blues.pl i Rawa Blues Festival

Ostatnio opublikowane w dziale
© Blues.pl 2000-2019 | Code & design PMK Design