In English

Wygraj zaproszenie na Warsaw Blues Night!

opublikowano w dziale Polska

17 października, w ramach czterdziestej siódmej edycji Warsaw Blues Night, pojawią się w klubie Hybrydy w Warszawie wokalista Tad Robinson – soulowy głos mający na koncie 7 nominacji do Blues Music Awards i Alex Schultz  – wirtuoz gitary, którego znakomitą grę słychać między innymi na płytach Roda Piazzy i Williama Clarke’a. Gwiazdom towarzyszyć będzie znana z soulowo-bluesowego smaku sekcja rytmiczna wytwórni Severn, a w niej Steve Gomes na basie, Robb Stuppka na perkusji i Kevin Anker na instrumentach klawiszowych. Wieczór rozpocznie Michał Augustyniak vel Limboski z projektem „Tribute to Georgie Buck”, który jest hołdem dla przedwojennego bluesa i jego twórców.

Razem z organizatorami Warsaw Blues Night przygotowaliśmy dla Czytelników Blues.pl konkurs, w którym do wygrania są dwa podwójne zaproszenia na koncert Robinsona i Schultza. Żeby je zdobyć należy odpowiedzieć na pytanie: jaki tytuł nosi druga z wydanych przez Severn Records płyt Tada Robinsona?

Odpowiedzi, ze słowem „Konkurs” w temacie, prosimy przysłać na redakcyjny adres e-mail blues@blues.pl. W treści wiadomości należy podać swoje imię i nazwisko, adres, a także kontaktowy numer telefonu. Na Wasze maile czekamy do piątku 14 października, do godziny 12:00. Niedługo potem ogłosimy zwycięzców losowania.

Opublikowano: 2011-10-10 13:33:28
Źródło: Blues.pl i Warsaw Blues Night

Ostatnio opublikowane w dziale
© Blues.pl 2000-2019 | Code & design PMK Design