In English

Wygraj zaproszenie na Jimiway Blues Festival!

opublikowano w dziale Polska

Nagrywający dla wytwórni Alligator Smokin’ Joe Kubek & Bnois King, związany z firmą Crosscut Terry Evans, wydawany przez Blind Pig i Dixiefrog Kenny Neal, a także Alvon Johnson – tak imponującą listą amerykańskich wykonawców przyciąga melomanów tegoroczna edycja Jimiway Blues Festival, która 21 i 22 października odbędzie się w Ostrowie Wielkopolskim.

Razem z organizatorem festiwalu Jimiway, Benedyktem Kunickim, przygotowaliśmy dla Czytelników Blues.pl konkurs, w którym do wygrania są dwa pojedyncze zaproszenia na oba festiwalowe dni. Żeby je zdobyć należy odpowiedzieć na pytanie: nazwisko którego z zagranicznych gości tegorocznego Jimiway’a nosił nieżyjący już niestety, znany w bluesowym środowisku tata-harmonijkarz?

Odpowiedzi, z hasłem „Konkurs nr 2” w temacie, prosimy przysłać na redakcyjny adres e-mail blues@blues.pl. W treści wiadomości należy podać swoje imię i nazwisko, adres, a także kontaktowy numer telefonu. Na Wasze maile czekamy do piątku 14 października, do godziny 12:00. Niedługo potem ogłosimy zwycięzców losowania.

Opublikowano: 2011-10-10 21:56:11
Źródło: Blues.pl i Jimiway Blues Festival

Ostatnio opublikowane w dziale
© Blues.pl 2000-2019 | Code & design PMK Design