In English

Robert Cray na Rawa Blues Festival! Wygraj zaproszenie na Blues.pl!

opublikowano w dziale Polska

Dwie sceny, na których zagra osiem­na­ście zespołów, w sumie czter­na­ście godzin muzyki – tegoroczna edycja Rawa Blues Festival zapowiada się imponująco. Wśród gwiazd, które 6 paź­dzier­nika pojawią się w katowic­kim Spodku są Eric Sar­dinas, The Reverend Peyton’s Big Damn Band, Room­ful of Blues, Davina & The Vagabonds oraz Irek Dudek Big Band. Naj­więk­szym wydarzeniem festiwalu – a być może całego roku – będzie długo oczekiwany, jedyny w Pol­sce kon­cert The Robert Cray Band na czele z liderem, pięciokrot­nym zdobywcą nagrody Grammy.

Wraz z organizatorami Rawa Blues Festival przy­gotowaliśmy dla Naszych Facebookowych Fanów kon­kurs, w którym do wygrania są trzy pojedyn­cze zaproszenia do Spodka!

Żeby zdobyć kon­kur­sowe bilety należy polubić Blues​.pl na Facebooku i odpowiedzieć na pytanie: jak nazywali się dwaj słynni gitarzy­ści, z którymi Robert Cray nagrał jedną z naj­waż­niej­szych bluesowych płyt lat osiem­dziesiątych – wydany przez wytwór­nię Alligator krążek, który przyniósł mu pierw­szą w karierze statuetkę Grammy?

Odpowiedzi, ze słowem „Kon­kurs” w temacie, prosimy przy­słać na redak­cyjny adres e-​mail blues@​blues.​pl. W tre­ści wiadomo­ści należy podać swoje imię i nazwisko, adres, a także kon­tak­towy numer telefonu. Na Wasze maile czekamy do poniedziałku 1 paź­dzier­nika, do godziny 12:00. Nie­długo potem ogłosimy zwycięz­ców losowania.

Opublikowano: 2012-09-24 14:39:25
Źródło: Blues.pl i Rawa Blues Festival

Ostatnio opublikowane w dziale
© Blues.pl 2000-2019 | Code & design PMK Design