In English

Robert Cray na Rawa Blues Festival! Sprawdź kto wygrał zaproszenie na Blues.pl!

opublikowano w dziale Polska

Albert Col­lins i Johnny Copeland to dwaj słynni gitarzy­ści, z którymi Robert Cray nagrał jedną z naj­waż­niej­szych bluesowych płyt lat osiem­dziesiątych – wydany przez wytwór­nię Alligator krążek „Show­down!”, który przyniósł mu pierw­szą w karierze statuetkę Grammy. Taka była poprawna odpowiedź w przy­gotowanym przez Blues​.pl i organizatorów Rawa Blues Festival kon­kur­sie dla Naszych Facebookowych Fanów, w ramach którego mogli­ście wygrać trzy pojedyn­cze zaproszenia do Spodka na 6 października!

Wśród tych z Was, którzy na adres Redak­cji przy­słali wła­ściwą odpowiedź, wylosowaliśmy trójkę szczęśliw­ców – są nimi: Grażyna z Katowic, Radek ze Szczecina i Ryszard z Łodzi. Gratulujemy!

Tegoroczna edycja Rawa Blues Festival to dwie sceny, na których zagra osiem­na­ście zespołów, w sumie czter­na­ście godzin muzyki. Wśród gwiazd, które 6 paź­dzier­nika pojawią się w katowic­kim Spodku są Eric Sar­dinas, The Reverend Peyton’s Big Damn Band, Room­ful of Blues, Davina & The Vagabonds oraz Irek Dudek Big Band. Naj­więk­szym wydarzeniem festiwalu – a być może całego 2012 roku – będzie długo oczekiwany, jedyny w Pol­sce kon­cert The Robert Cray Band na czele z liderem, pięciokrot­nym zdobywcą nagrody Grammy.

Bilety do nabycia w sieci sprzedaży biletów Tic­ket­pro w całej Pol­sce oraz przez sys­tem on-​line zamawiania biletów Tic​ket​pro​.pl.

Opublikowano: 2012-10-01 19:11:26
Źródło: Blues.pl i Rawa Blues Festival

Ostatnio opublikowane w dziale
© Blues.pl 2000-2019 | Code & design PMK Design