In English

Nick Moss i Curtis Salgado na Jimiway Blues Festival! Sprawdź kto wygrał zaproszenie na Blues.pl!

opublikowano w dziale Polska

Wytwór­nia płytowa, którą Nick Moss prowadzi razem z żoną Kate to Blue Bella Records, zaś Cur­tis Sal­gado był inspiracją dla The Blues Brothers, czyli legen­dar­nego fil­mowego zespołu Johna Belushi i Dana Aykroyda – takie były poprawne odpowiedzi w przy­gotowanym przez por­tal Blues​.pl i organizatora Jimiway Blues Festival Benedykta Kunic­kiego kon­kur­sie, w ramach którego mogli­ście wygrać jedno podwójne zaproszenie na oba festiwalowe dni! Nagroda to nie lada gratka, bo bilety na festiwal od wielu tygo­dni są wyprzedane i nie do kupienia.

Spo­śród kil­kudziesięciu prawidłowych odpowiedzi, ta zwycięska została prze­słana przez Katarzynę z Lubina. Gratulujemy!

Amerykań­skimi gwiaz­dami tegorocz­nej edycji Jimiway Blues Festival, która odbędzie się 18 i 19 paź­dzier­nika w Ostrowie Wiel­kopol­skim będą gitarzysta Nick Moss z zespołem i związany z wytwór­nią Alligator soulowy śpiewak Cur­tis Sal­gado. Pol­skę reprezen­tować będą Dr Blues & SOUL RE VISION, Bluesmaszyna, grupa Why Ducky, Sławek Wierz­chol­ski i Nocna Zmiana Bluesa, Szulerzy, a także Wes Gal­czyń­ski & Power Train.

Opublikowano: 2013-10-14 21:20:24
Źródło: Blues.pl i Jimiway Blues Festival

Ostatnio opublikowane w dziale
© Blues.pl 2000-2019 | Code & design PMK Design