In English

Wygraj warsztaty w Bolesławcu!

opublikowano w dziale Polska

Dziesięć warsztatowych klas i zajęcia, które poprowadzą między innymi: Krystyna Prońko, Leszek Cichoński, Jacek Królik, Jerzy Styczyński, Roman Puchowski, Wojciech Pilichowski i Zbigniew Lewandowski – dla żądnych muzycznej wiedzy tegoroczna edycja „Bluesa nad Bobremw Bolesławcu odbywająca się między 6 a 15 sierpnia zapowiada się niezwykle atrakcyjnie.

Atrakcyjna jest też nagroda w konkursie, jaki wraz z organizatorami festiwalu przygotowaliśmy dla Naszych Czytelników. Na jednego szczęśliwca czeka darmowe miejsce w dowolnie wybranej klasie warsztatowej – nagroda o wartości od 350 do 500 zł w zależności od klasy! Zwycięzca będzie musiał jedynie opłacić swój nocleg i wyżywienie.

Żeby zdobyć nagrodę należy odpowiedzieć na pytanie: w jakim mieście urodził się Wojciech Seweryn, którego imię noszą bolesławieckie warsztaty? Odpowiedzi, ze słowem „Warsztaty” w temacie, prosimy przysłać na redakcyjny adres e-mail blues@blues.pl. W treści wiadomości należy podać swoje imię i nazwisko, adres, a także kontaktowy numer telefonu. Na Wasze maile czekamy do piątku 10 lipca, do godziny 23:59. Dzień później ogłosimy zwycięzcę losowania.

Opublikowano: 2009-07-06 18:57:14
Źródło: Blues.pl i Blues nad Bobrem

Ostatnio opublikowane w dziale
© Blues.pl 2000-2019 | Code & design PMK Design