In English

Sprawdź kto wygrał warsztaty w Bolesławcu!

opublikowano w dziale Polska

Wojciech Seweryn, którego imię noszą warsztaty odbywające się w ramach festiwalu „Blues nad Bobrem”, urodził się we Wrocławiu — takiej, prawidłowej odpowiedzi w konkursie przygotowanym przez Blues.pl i organizatorów bolesławieckiej imprezy udzieliło kilkudziesięciu z Was. Zainteresowanie konkursem było duże, ale mogliśmy się tego spodziewać, bo nagrodą było jedno darmowe miejsce w dowolnie wybranej klasie warsztatowej — nagroda o wartości od 350 do 500 zł w zależności od klasy!

Wiedzy i szczęścia w losowaniu gratulujemy Martynie Golińskiej z Byczyny, do której wędruje zaproszenie na warsztaty. Martyna będzie musiała jedynie opłacić swój nocleg i wyżywienie.

Warto, bo zapowiada się wyjątkowy tydzień. W ramach tegorocznej edycji, między 6 a 15 sierpnia festiwalowe zajęcia poprowadzą między innymi: Krystyna Prońko, Leszek Cichoński, Jacek Królik, Jerzy Styczyński, Roman Puchowski, Wojciech Pilichowski i Zbigniew Lewandowski. Dziękujemy Wam wszystkim za udział w konkursie i zapraszamy do Bolesławca!

Opublikowano: 2009-07-11 00:22:59
Źródło: Blues.pl i Blues nad Bobrem

Ostatnio opublikowane w dziale
© Blues.pl 2000-2019 | Code & design PMK Design